Europos dieną – apie Lietuvos turizmo galimybes
|
|
|
Valstybinis turizmo departamentas Europos dieną - gegužės 9-ąją, atsiliepdamas į Lietuvos Respublikos Seimo kvietimą paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungos penkerių metų sukaktį, dalyvavo tradiciniame žygyje „Savu dviračiu į Europą“.
Renginio metu žygio finišo vietoje - Verkių parke turizmo departamentas gausiai susirinkusiems dviratininkams, miestelėnams ir svečiams pristatė naujausius turizmo projektus: „Popiežiaus Jono Pauliaus II piligrimų kelią“, „Didįjį žygį po Baltijos šalis“ ir „Patraukliausias Europos vietoves“ („European Destinations of Excellence“).
„Turizmo departamento vardu labai džiaugiuosi, kad daugelis į šią šventę atvyko sportiškai – turistiškai - dviračiais arba bent atsinešė turistinės nuotaikos. Sakoma, kad turizmas yra ekonominis ir socialinis fenomenas, socio-ekonominio progreso variklis. Būtent jo šiandien reikia tiek mūsų šaliai, tiek visai Europai. Išlaikykime turistinį optimizmą, norą veikti, pažinti ir atrasti: tegu jo užtenka šiai šventei ir ateities darbams“, - susirinkusius sveikino Turizmo departamento direktorė Nijolė Kliokienė.
Visų Lietuvos turistų vardu dviračių žygio iniciatoriui, kuris niekada nepraranda turistinės nuotaikos ir kurio dažniausia kelionių kryptis – Lietuva, buvo įteikta išskirtine turistinė kuprinė su Lietuvos užrašu.
/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /
|